Menu

Program soutěže Fingercar Master

Nabušený soutěžní den s aktivitami pro celou rodinu už 2.10.2021 v Děčíně. Připraveno pro Vás bude mnoho aktivit, svou cestu si ale vyberete sami.

Připravíme toho pro Vás opravdu hodně. Od sportovních, přes umělecké, gastronomické, kochací až po netradiční zážitky nebo návštěvu zámku či ZOO. Je jasné, že za jeden den nestihnete projít úplně všechno. Bude jen na Vás, jak to v soutěžní den budete cítit. Jestli zvolíte spíše procházku nebo návštěvy podniků. Rozhodně bude co dělat za jakéhokoliv počasí! Sami si zvolíte cestu podle toho, jak se Vaší rodině bude chtít :)

Jen 2 věci jsou dané. Přijďte a ukažte se během svých cca 6 minut slávy při rodinné jízdě s Fingercarem ve dvojici. Zajeďte co nejlepší čas, protněte co nejvíce bodů na dráze a užijte si to! :) Zadruhé, dorazte na vyhlášení. Jak se rozhodnete strávit hodiny mezi tím, bude jen na Vás. Nechceme Vám nic diktovat. Rozdáme Vám mapky, rádi Vám poradíme, na cestě nás budete potkávat s občerstvením, s milými suvenýry a občas s nějakým tím překvapením. Budeme se také nenásilně snažit i o určitý edukační nádech akce. Dozvíte se něco o sobě, o Česku, o sportu, možná se Vaše děti rádi naučí něco o angličtině, s kreslením jim může pomoci akademická malířka z Děčína, ale vždy všechno zábavnou formou. Váš pohodový den budete mít kompletně ve svých rukách. Nudit se ale určitě nebudou děti ani dospělí! Bude to Váš rodinný výlet, akorát starosti o všechnu zábavu klidně nechte na nás :)

Chci se přihlásit!

Fingercar Master - Vaše cesta, Vaše volba!

Otázka hned na začátku: Musím absolvovat celý program? NE :)
Na výsledek v soutěži to nemá žádný vliv.
Vyberte si podle libosti, co Vás a Vaši rodinu bude bavit! Důležité je, že strávíte společný čas se svým nejbližšími. Celý dobrovolný program bude připravený zejména na zájmy dětí od 5 do 15 let.

Stejně, jako i život je cesta, chceme ve stejném duchu pojmout i naši soutěž. Na své cestě nebudete moci stihnout všechno. Musíte si vybírat. Zažijete spoustu překvapení. Spoustu věcí, které nečekáte. Věci, jejichž efekt se neprojeví hned. Stejně, jako v životě. Zažijete věci, které se nedají naplánovat. Stejně, jako v životě si svou cestu určujete sami. A stejně, jako v životě, se na každém kroku něco naučíte.

Zahájení bude v Děčíně na Mariánské louce. Po přihlášení dostanete možnost vhodit papírek s Vaším problémem nebo trápením do Fingercar sloupu. Důvod tohoto kroku odhalíme později :)

Každý z účastníků poté dostane 2 papírové dráhy Fingercar Master, kde napíše číslo objednávky, jméno a příjmení. Následně projede papírovou soutěžní dráhu s Fingercarem.

Po projetí a odevzdání papírů hodnotícím komisařům obdržíte „řidičský průkaz Fingercar Master“ a dále obdržíte plán s mapkou a možnostmi aktivit, které můžete využít. Všechny pokyny Vám samozřejmě na místě zopakujeme a upřesníme.

Vyhodnocení proběhne odpoledne, ale aktivit je připraveno mnoho, proto doporučujeme přijít si zasoutěžit hned ráno, abyste ze soutěžního dne stihli co nejvíce! :)

Soutěž se bude konat za každého počasí, jsme na to připraveni. Máme k dispozici děčínský zámek - 5. největší zámek v České republice! Plus muzeum, knihovnu, plovárnu... Víme, že počasí je vrtkavé, jsme připraveni.

Příklady aktivit, na které Vás srdečně zveme po odjetí soutěžních jízd:


Kreslení s Fingercar v areálu Děčínského zámku pod dohledem akademické malířky, autorky Fingercar mapy Prahy, Viktorie Francisco. Každá kresba bude oceněna Trihorse čokoládou od lokální rodinné čokoládovny Jordán a medailí.

Děti mohou také vyzkoušet Puntíkovánky, takovou pokročilejší verzi omalovánek.

Dále je pro Vás připravená prohlídka zámku zábavnou formou.

Vaše děti čeká také zábavná lekce angličtiny s rodilým mluvčím.

Interiérové hry a aktivity v případě špatného počasí rozšíříme.

Pokud se na výletech nejraději chodíte projít, možností kolem Děčína je nespočet. My Vám doporučujeme:
Vystoupání na Pastýřskou stěnu k restauraci. A to 5 možnými cestami: lehká, těžká, těžší, nejtěžší nebo nejdelší. Všechno dle Vašeho rozhodnutí a preferencí.
U restaurace na Pastýřské stěně vyřešíme Váš problém a Vaše trápení. Zároveň tam obdržíte další medaili.

30 min procházku okolo zoologické zahrady. Budete tam mít krásný ucelený výhled na Děčín.
Naučíte se, jak správně balancovat na provaze. Jak zacházet se svým tělem při pohybově náročných aktivitách. Pod odborným dohledem profesionála Jiřího Másliče.

Rovněž v nejzazším bodě obdržíte medaili :-) a k tomu něco sladkého od čoko Jordán jako poděkování za Vaši turistickou snahu.

Nebo se rozhodnete navštívit a prohlédnou si ZOO Děčín? Rovněž zde obdržíte medaili.
Pro cestu z Pastýřské stěny dolů máte 3 možnosti. Okolo Synagogy nebo s návštěvou café v prostoru s možností kreslení s Fingercar a vyzkoušením puntíkovánek. Třetí cesta Vás provede pod mostem. Vaše rozhodnutí bude, kterou půjdete.

Projdete se po nábřeží, kde se Vás bude čekat hudba a prostředí přátelské děčínské restaurace u ferraty. Klidně i s instrukcemi, jak bezpečné zdolávat ferratu, na kterou si budete moci za dobrého počasí vyšplhat.

Pokud budete chtít vidět Děčín z jiné perspektivy, můžete jít na vyhlídku Kvádrberk nad nemocnicí. Po vyznačené trase se vydáte do restaurace Výpřež, kde obdržíte medaili.

Nebo půjdete na vyhlídku Chlum, kde uvidíte Děčín z úplně jiné strany a uvidíte zde i Sněžník? I zde pro Vás bude připravena medaile.

Pokud chcete vidět nejdále do kraje, můžete rovnou samotný Sněžník zdolat.

Chci se přihlásit!
2021 © Trihorse
tel: +420733538200 e-mail: info@trihorse.cz