Menu

Řídíte Fingercar jako mistr? Vyhrajte 100 000 Kč

Fingercar Master soutěž o 100 000 Kč

Nabušený soutěžní den s aktivitami pro celou rodinu už 2.10.2021 v Děčíně

Vyhrajte s Fingercar Master 50 000 Kč a 2denní pobyt v Europa-Parku pro 2–4člennou rodinu v 5* hotelu s přístupem na všechny atrakce v hodnotě dalších 50 000 Kč! To není všechno. 10 nejlepších jednotlivců a 3 nejlepší týmy z každé ze 4 kategorií si mezi sebou rozdělí výhry za více než 300 000 Kč!

Trénujte svou zručnost, trpělivost a soustředěnost. Soutěžte se svými blízkými o spoustu cen.
Čeká na Vás celodenní rodinný program plný dobrovolných aktivit. Sami si určíte, jak chcete, aby Váš den vypadal a jak ho chcete s rodinou prožít. Ať už si zvolíte kteroukoliv z cest, odnesete si s sebou jedinečný zážitek i spoustu krásných cen, které máme připravené skutečně pro všechny. Stačí se přihlásit. Stane se právě Vaše rodina Mistrem jízdy s Fingercar a odnesete si ceny za více než 300 000 Kč?Zahajujeme nový světový TREND rodinné offline zábavy. Letos pořádáme 1. ročník evropsky unikátní soutěže v Děčíně. Je to úplně nová světová disciplína, která se rodí tady u nás v Čechách!

Soutěž o titul mistra v řízení Fingercaru - autíčkem, které se sice ovládá jen jedním prstem, ale potrápí zejména Váš mozek :) V kategorii, kde v rodinných dvojicích rodič (nebo prarodič) s dítětem soutěží na čas, ale zároveň na přesnost, je hlavní cena 2denní pobyt v Europa-Parku pro 2–4člennou rodinu v naprosto luxusním tematickém 5* hotelu s přístupem na všechny atrakce v hodnotě 50 000 Kč! Ve druhé kategorii, kde soutěžící z první kategorie soutěží tentokrát sami za sebe (aby to například tatínek nekazil synovi), je připravená cena 50 000 Kč pro nejlepšího jezdce. Připravené jsou ale i spousty dalších cen! 10 nejlepších týmů z každé ze 4 kategorií si mezi sebou rozdělí výhry za více než 300 000 Kč! Takže šance, že Vaše rodina bude mezi výherci je opravdu veliká! Ve hře jsou například zážitky jako pobyt s výhledem na Pražský hrad v hotelu Four Seasons Praha, pobyt v penzionu BurgerBerg s výhledem na děčínský zámek nebo pobyt v Hotelu Kortus Vysoká Lípa.

První ročník soutěže Fingercar Master proběhne již v sobotu 2. 10. 2021 v Děčíně. Vůbec poprvé soutěžící změří síly v řízení Fingercaru. Všichni účastníci si navíc budou moci užít bohatý celodenní program v prostředí krásného města. Chceme celou soutěž pojmout jako kvalitně strávený čas pro rodiny s dětmi. Máte možnost vyhrát luxusní ceny a zúčastnit se opravdu pestrého celodenního programu, do kterého se zapojily desítky lokálních podniků, které svou návštěvou můžete podpořit. Více o programu níže.Kdo se může zapojit?

Vítány jsou všechny věkové skupiny :) Soutěžit se bude ve dvojicích, společně jako tým. Dvojici bude tvořit vždy jeden dospělý (rodič nebo prarodič) a jedno dítě ve věku 5-15 let. Soutěžit se bude ve dvou disciplínách. První bude jízda na přesnost, kdy je nutné projet dráhu co nejpřesněji. Zároveň se bude měřit čas. Body za dvojici se sčítají. Nejúspěšnější dvojice vyhrává 2denní pobyt v Europa-Parku pro 2–4člennou rodinu v 5* hotelu s přístupem na všechny atrakce v hodnotě 50 000 Kč!

Druhá disciplína je dobrovolná. Bude ještě trochu více o rychlosti, protože v ní bude každý sám za sebe. Pokud tedy v první kategorii například tatínek pokazí jízdu synovi, může se syn předvést sám a vyhrát finanční odměnu 50 000 Kč. Soutěžící, tentokrát tedy sami za sebe, se budou snažit projet dráhu co nejpřesněji a zároveň co nejrychleji. Pro pořádek ještě uvedeme, že do druhé disciplíny se mohou přihlásit pouze soutěžící, kteří se zúčastnili první disciplíny - tedy odjeli svou rodinnou jízdu ve dvojici. Třetí disciplína je dobrovolná, kreativní :) s Fingercarem se totiž dá i malovat! Podle věku dítěte budou soutěžící rozřazeni vždy do 4 věkových kategorií, které mají navíc za dobré umístění své vlastní ceny!


Proč se zapojit do soutěže FINGERCAR MASTER?

Spolu s titulem i finanční odměna 50 000 Kč pro výherce!!!

Poznáte krásy Děčína na připraveném celodenním výletovém programu

Výlet do věhlasného zábavního parku pro celou rodinu za 50 000 Kč a další skvělé ceny

Podpoříte nejen malou firmu z krásného Děčína, ale i město Děčín a celé Česko

Užijete si spoustu zábavy při domácím trénování s celou rodinou

Naučíte se jednoduchou formou plně se soustředit

Zabojujete o nominaci do evropského kola FINGERCAR MASTER

Stanete se součástí nového světového trendu a zahájíte novou světovou disciplínu

Vaše oči si odpočinou od obrazovek a displejů

Nikdo neprohrává! Rodinná zábava a společně strávený čas jsou tím nejcennějším

Den plný zážitků!

Každý soutěžící si odnese spoustu zážitků. Na celý den je naplánovaný bohatý program, takže nudit se rozhodně nebudete! Pojďme žít na chvíli offline. Přijďte si odpočinout, zasoutěžit, stmelit rodinu a užít si zábavu. Všechny aktivity jsou dobrovolné, ale slibujeme Vám, že si v jakémkoliv počasí užijete nádherný rodinný den. Součástí akce bude zaměření i na rozvoj dětského rozhodování a něco málo je také naučíme z cizích jazyků. Jiří Máslič poté ukáže v praxi, jak je důležité se umět plně soustředit a mít zpevněné tělo při chůzi po slackline – balancování, chození a skákání na popruhu vysoko nad zemí. Vy i Vaše děti si to můžete vyzkoušet také, 40 cm nad zemí. Jaké zastávky ale navštívíte je čistě na Vás. Přijďte si to užít! :)

Skvělé odměny!

Kromě finanční odměny až 50 000 Kč je možné vyhrát i další hodnotné ceny. Například 2denní pobyt v Europa-Parku pro 2–4člennou rodinu v 5* hotelu s přístupem na všechny atrakce v hodnotě 1500 €! 10 soutěžících také získá vstupné do zábavního parku Europa-Park v hodnotě 60 €, rovněž také další finanční obnosy. Balíček s výhrou máme ale připravený úplně pro všechny :) Nejde ale jen o hmotné výhry. Vyhrajeme všichni. Vyhrajeme čas s rodinou, vyhrajeme nové zážitky, dovednosti a krásný den napěchovaný velkým množstvím dobrovolných aktivit, které si užijou děti i jejich rodiče!

FINGERCAR MASTER CZ

Stránky budeme průběžně aktualizovat a spoustu věcí doplňovat. Pokud by Vám zde cokoliv chybělo, klidně nám napište na info@trihorse.cz

2021 © Trihorse
tel: +420733538200 e-mail: info@trihorse.cz