Menu

Partneři soutěže Fingercar Master

Partneři Fingercar Master soutěže jsou lokální české firmy a čeští výrobci. Zároveň je to mnoho děčínských restaurací a kaváren, které pro Vás připravily speciální menu a zdarma si u nich budete moci dát vynikající čaj i dojít na toaletu.

Chci se přihlásit!

Pořadatelem akce je firma TRIHORSE

Český výrobce vysoce kvalitních dřevěných hraček, které baví a rozvíjí zároveň. Jediný výrobce autíčka Fingercar na světě! Malá děčínská firma Trihorse je důkazem, že hračky s celosvětovým úspěchem mohou být i ze severu Čech :)

Europa-Park Karriere SK

Informační centrum na Slovensku, které spolupracuje se zábavním parkem Europa-Park. Zajištuje pracovní pozice v oblasti hotelnictví a gastronomie a umožnuje studentům hotelových škol z celého Slovenska vykonávat atraktivní zahraniční praxe.

Valdemar Grešík - Natura

Patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, džemů, moštů, lihovin... Valdemar Grešík - Natura je ryze česká firma se 100% podílem práce v Česku. Navíc také z Děčína :)

HUDYsport

Provozuje síť outdoorových prodejen po celé České a Slovenské republice. HUDYsport založil vynikající český lezec Jindřich „Hudy“ Hudeček. První prodejnu otevřel v jeho rodném Českosaském Švýcarsku. Firma je rovněž z krásného Děčína :)

Mýdlárna Rubens

Rodinná firma se záměrem připomenout vše, co bylo naprosto přirozené a běžné ve většině domácností. Obnovit umění našich babiček, které své schopnosti vůbec nepovažovaly za umění. Jenom úžasně vnímaly přírodu a přírodní zákony kolem sebe.

Čoko Jordan

V rodinné manufaktuře Jordan pro vás ručně vyrábíme čokolády, čokoládové dezerty a pralinky. Vůně čokolády dorazila do Děčína okolo roku 1846 z Drážďan spolu s výrobou dezertní čokolády. V Děčíně už zůstala a šířila se až na císařský dvůr.

Město Děčín

Statutární město Děčín je místem, kde se snoubí romantická krajina s množstvím památek. Dominantou města je zámek zajímavý svou historií sahající až do 11. století. V bezprostředním okolí toho ale naleznete mnohem více!

2021 © Trihorse
tel: +420733538200 e-mail: info@trihorse.cz